top of page

Prostředí ordinace

Ordinace byla konstruována tak, aby se líbila nám, protože tam občas sedíme i 12 hodin vkuse, ale hlavně i vám. Prioritou číslo jedna - cítit se komfortně, nestísněně, chtěly jsme světlo, hodně světla, čisto a sjednocený design. Krásu, vkusnost a sladěné barvy s kterými nebude mít problém jak návštěvník mužského, tak ženského pohlaví. A hlavně - provázanost všech místností (pro vás čekárny a ordinace, pro nás ještě denní místnosti a WC).

Přístrojové a nástrojové vybavení je podle posledních trendů, vybírané opět s největší pečlivostí. Přibyl nám monitor na křeslo pro sledování filmů, pohádek - což ocení hlavně pacienti při bělení zubů. Doplnily jsme také zubní soupravu dentální kamerou, kterou si můžeme fotit a ukazovat na monitoru vše, co zrcátko neukáže. Přibyl rychlejší počítač, tablet na objednávání, když zaklepete. A jiné vychytávky pro větší oboustranný komfort.

Čekárna

Co jsme nejvíce uvítaly oproti bývalým prostorům je naše - pouze naše, čekárna. Kde budete mít pohodlí, soukromí a klid. Pohodlnou pohovku nebo křesílko a televizi s videem na zkrácení čekání.

  • Facebook Čistíme zuby Tachov
  • Instagram Čistíme zuby Tachov
bottom of page