Dentální

hygiena

S vášní a úctou k dlouhému životu Vašich zubů
 
LOGOCISTIMEZUBY.jpg

NAŠE VIZE,

NAŠE PRÁCE.

VAŠE ZUBY,

VAŠE ZDRAVÍ.

Ošetření u nás - dentálních hygienistek - není pouze způsob zbavení se zubního kamene a nepěkných skvrn na zubech. Je to proces. Proces který má spoustu širokých souvislostí nejen s estetikou ale především se zdravím pacientů, kteří v nás vkládají svou důveru. Přijdou s potížemi a očekávají jejich vyřešení, ne pouhé potlačení problému. 

To jsme my, postavíme se čelem, a společnýma rukama, úsilím a péčí vyřešíme vleklé problémy ve Vaší dutině ústní. 

Věříme, že pojetí dentální hygieny jako spolupráce na společném cíli - zdravé dutině ústní- dává daleko větší smysl než svěření se do péče uklízečce zubního kamene a skvrnek. 

Příjemnou částí naší práce je krásné prostředí, klidný přístup a možnost plně se Vám věnovat. Soustředit se na náš společný cíl.

Naší každodenní náplní pracovních dní je péče o Vaše zuby. Péče však nespočívá jen za dveřmi našich ordinací. Je společným dílem našich a Vašich rukou. 
Iva Zezulová, Lucie Kuklová, čistíme zuby Tachov

TO JSME MY

100 slov o nás

Vystudovaly jsme spolu, ten samý ročník, té stejné, VOŠ pro dentální hygienistky v Praze. Po ukončení studia jsme se pracovně na pět let rozdělily, aby jsme si pak řekly, že ve dvou se to táhne líp. 

 

Každá jsme načerpala zkušenosti v odlišných městech, klinikách - velkých, menších i těch nejmenších. S odlišnými nástroji, přístroji, pomůckami, postupy, tempem i kolegy.

 

Pevně věříme, že zkušenosti z různorodých koutů ordinací a chuť, touha naši práci dělat stále lépe a ještě líp, nám vyšlape prostor, do kterého se budeme každý den těšit, který nás bude naplňovat a do kterého se budete s nadšením a spokojeni vracet.

“Čistý zub se nekazí.“

LOGOCISTIMEZUBYmala.png

“Parodontitida a kaz nejsou dědičná onemocnění.“

 
  • Facebook Čistíme zuby Tachov
  • Instagram Čistíme zuby Tachov