top of page
Vyhledat

Electric cleaner alias domácí odstraňovač zubního kamene

Konečně nějaké téma, které bude z videa mluvit samo za sebe :-)Řekněme si to asi takhle. Já vím, že je doba zlá. Vím, že spoustě lidem nezbyde peníz na dentální hygienu.

Už když jsem zázrak v odstraňování kamene a pigmentací objednávala mi to bylo jasné. Nepřemluvily mě ani komentáře, že je to super, jak to čistí a další jiné. Od jisté doby jsem zkrátka skeptická ke všemu, co mi neprošlo rukama či zuby.


Nu což, objednaly jsme a nezklamaly jsme se. Přátelé, kamarádi, čtenáři. Tento zázrak nevyčistí ani mini kamínek, ani sebemenší pigmentaci, prostě nic. Sice to skvěle vrčí, drčí, ale po sáhnutí na čistící koncovku je vám jasné, že to neudělá ani škrábaneček do měkkého plastu, natož, že by to odbouchlo pevně přilnutý zubní kámen ke sklovině zubu.

Nehledě na to, koncovka se nechladí. Což už není dobré znamení, jelikož ultrazvuk, kterým odstraňuje DH či zubní lékař zubní kámen se musí, opakuji musí, chladit aby se zub nepřehřál, nepoškodil a aby vše zůstalo tak jak má a tam, kde má, bez újmy a bolesti. Každopádně tahle koncovka se chladit nemusí, protože zkrátka nic nedělá :-))


Natočily jsme vám s Eliškou video alá unboxing a dvě videa pro porovnání práce ultrazvuku, kterým pracují profesionálové a práce toho, kterého jsme objednaly z internetu -jako nejlepší ,,kauf,, týdne pro domácí péči. Aby jsme vysvětlily - ta hmota na protéze je sádra. Šla by pohodlně sloupnout i ručními nástroji, bez velké námahy, možná i kancelářskou sponkou při větším tlaku ...

Obrázek si udělejte sami.

 

Unboxing
Electric cleaner

Profesionální ultrazvuk
 

No...


Rozumná dentální hygiena - hodinová návštěva, která obsahuje odstranění zubního kamene, odstranění pigmentací/ skvrn na zubech, výživu zubů, doporučení pomůcek pro čištění a instruktáž, jak s pomůckami čistit, se pohybuje kolem 1000,-.

Mnohé pojišťovny v tomto kalendářním roce na DH přispívají nějakou stokorunu, takže se můžeme dostat s využitím příspěvku ZP na cca 500,- z vaší kapsy (příspěvky pojišťoven jsme sepsaly zde)

Bonbónkem na konci zůstává, že tímto šidítkem/ tahačem peněz z lidí si tak akorát ublížíte a budete naštvaní, co jste si to zase koupili. Věnovaný čas na objednávku, poštu, vrácení zboží, papíry, balení a spor - prostě radši zvedněte telefon a zavolejte do ordinace, ušetříte nervy, peníze, čas a hlavně - ty zuby a dásně :-)


Ještě mohu dodat, že Cleaner se pohybuje na internetu mezi 700,- a 300,- korun. Překvapilo nás, že Cleaner prodává i velký obchodní řetězec, ale bohužel... prodávat se bude vše, co má kupce.


Nebuďte hloupí kupci.

926 zobrazení

Comments


  • Facebook Čistíme zuby Tachov
  • Instagram Čistíme zuby Tachov
bottom of page