• melounovalucie

Stěhování do nového a Covid 19

Zvláštní situace si žádá zvláštní řešení.Zhruba před dvěma týdny jsme byly konzultovat projekt na nové prostory u pana ředitele polikliniky. V rámci tohoto rozhovoru jsme se dozvěděly, že poliklinika bude muset zřídit prostor pro vznik očkovacího centra na Covid19.


Vzhledem k obsazenosti polikliniky padla volba na "naše" budoucí prostory, protože mají samostatný vchod a nebude tím narušen běžný chod budovy. Bohužel nikdo nedokáže říci, na jak dlouho. Počítá se nejméně s rokem a půl, ale když vidíme tempo vakcinace a celé situace kolem - smiřme se s realitou, že do dvou let se do nového a většího zkrátka nedostaneme.

Tak se rozplynul náš sen o krásných moderních prostorech na dobu neurčitou. A také možnosti zase povýšit kvalitu našich služeb i o pěkný zážitek z prostoru.

Je jasné, že tuto situaci nikdo nedovedl plánovat. Nemohly jsme předvídat co nastane. Ani ředitel polikiniky, ani ... nikdo. Avšak je to rána pod pás. Ale mohlo by být hůř, nezoufejme.


Rozhodly jsme se proto, alespoň v průběhu jara zmodernizovat a vylepšit současný prostor:-) Ať se nenudíte vy a ani my. Doufáme, že to bude ke spokojenosti všech, kdo nás navštíví.


Adresa a místo ordinace proto zůstávají stále stejné, sídlíme na poliklinice v přízemí, vedle pana doktora Brachtela, na konci chodby, poslední dveře vlevo.

Držte s námi, my se těch prostor jednou společně dočkáme!


Těšíme se na vás!


192 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

KAM ZA NÁMI PRO ČISTÉ ZUBY

Před návštěvou
  • zkontroluji datum a čas sjednaného termínu v SMS

  • vyčistím zuby

  • připravím kartáček

  • nebojím se

  • těším se!

Kde nás najdete

Poliklinika Tachov

přízemí budovy

ordinace Ivy Zezulové

Václavská 1560

347 01, Tachov

Kontakt
Otevírací doba

Pondělí  8:00 - 17:00
Úterý      7:00 - 15:00 

Středa    12:00 - 18:00

Čtvrtek   7:00 - 15:00

Pátek     8:00 - 12:00

Kontaktní formulář

© 2021 BY CISTIMEZUBYTACHOV.CZ

Sídlo firmy
Komenského 84

340 12 Švihov

IČ 09677861

  • Facebook Čistíme zuby Tachov
  • Instagram Čistíme zuby Tachov